Gözde hoca çok ilgili ve sürecin en sonuna kadar yanında olduğunu hissettiğiniz enerjik mi enerjik bir insan. Kesinlikle aldığım eğitim beni geliştirdi ve Telc sınavını geçmemde inanılmaz yardımcı oldu. Tercih ettiğinize kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Uğur KURAN

Özellikle dil eğitiminde sıkı ve zorlu süreçleri barındıran üniversitemizin bu konudaki eğitiminin yanında aldığım bu Almanca A1, A2 ve sınava hazırlık derslerim daha başarılı ve güvenilir bir sonuca kolaylıkla ulaşmamı sağladı. Güzel olan şu ki, derslerde sandığım şekilde zorlanma ve takılma yaşamadan hızlı ve akıcı bir eğitim süreci oldu. Her zorluğun bir getirisi olduğu gibi, sınavında, okul nezdinde ve ülkeler arasında sağladığı kaliteli bağlantılarında bu şekilde mümkün hale gelmesi artı bir getiri oldu. Öğretmenimize saygılarımla,

Atalay ARSLAN

Almanca zor ve tekrar gerektiren bir dildir ogrenenin yetenegi dışında ogreten de cok onemli. Gözde Hoca ve Cengiz Hoca bu konuda son derece vizyon sahibi, ogrencisini hemen tanıyan cozum odaklı profesyoneller. Her ogrencisinin en yüksek notu alması icin herseyi yapiyorlar. Daha iyi bir eğitim almak isteyenler Almanya’ya gitsin Türkiye’de bu kadar odakli calisan baska kurs yok. Bu zorlu surecte bile herkes magduriyet yasarken biz yasamadik . Hocalarima tesekkurlerimi, sevgilerimi ve saygilarimi sunarim.

Aslıhan TUYGUN

Gözde Hoca sayesinde TELC sınavını çok rahat bir şekilde geçtim. Bu stresli dönemde Almancayı sevdirdigi gibi hep motivasyonumu da yüksek tuttu. Dört dörtlük bir öğretmen başka nasıl olur bilmiyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

Uğur ŞİMŞEK

Öncelikle Gözde Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. Neredeyse sıfırdan başladığım Almanca Öğrenme serüveninde Cengiz Hocamla ikisi hiç bir yardımı ve desteği esirgemediler. Bir dersaneden çok sıcak bir arkadaş ve aile ortamında zaten zor olan Almancayı sevdirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile kendilerine güvenebileceklerini söyleyebilirim. TEKRARDAN HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

AHMET ŞAHBAZ

2015’te, 2. Yabancı Dil Sınavından Muafiyet vermek için Almanca kursuna kaydolmuştum. Yaklaşık bir ay devam edip şehir değişikliği dolayısıyla da kurstan ayrılmıştım. Aradan bir buçuk yıl geçip tekrar kursa gittiğimde Korhan Bey ve Gözde Hoca adımı, bölümümü hatta neler yaptığımı hatırlıyorlardı. Onca öğrenciye rağmen her öğrencileri ile iyi bir diyalog geliştirdikleri şüphesiz.Beraber başarma hissini yakalayabildiğim nadir kurumlardan biri Dünya Dilleri Yabancı Dil Merkezi. Dersler zevkli geçiyordu, yorgun olsam bile ayaklarımı sürüyerek gitmiyordum oraya. Üstelik debelenip durduğum Almanca sınavından yüksek bir notla da geçtim. Hala iletişimdeyiz. İşimiz bitince görüşmeyelim dediğimiz ticari eğitim kurumlarından biri olmamaları harika <3 Onları tanıdığıma mutluyum. Iyi ki varlar!

Meryem İŞLEYEN

Hocam sizin sayenizde asla başaramam dediğim şeyi gerçekleştirdim. yöntemleriniz, dersi işleyiş biçiminiz ve aktif olarak bizleri derse katmanız vesilesiyle Telc sınavını geçmeyi başardım. Her şey için çok teşekkür ederim 💕Seray Temel

read more
Seray TEMELTOBB Üniversitesi Hukuk Öğrencisi

Sevgili Gözde hocam ve çok değerli eşi Korhan abi sizlerin desteği ve göstermiş olduğunuz ilgi alaka, mükemmel ders eğitiminiz sayesinde Telc2 sınavını iyi bir puan neticesinde verdim. Sizlere canı gönülden şükranlarımı sunuyorum. Bizlere katmış olduğunuz her şey için ☺

Ahmet Hamza KARAHANTOBB Üniversitesi Görsel İletişim Öğrencisi

Selam.Ben 5 yıldır aile birleşiminden Almanya,da ikamet etmekteyim.Almanca A1 belgesini Gözde hoca sayesinde yuksek başarıyla aldım.eşimin şartlarindan dolayı 4 yıl arayla 2 kez sınava girdim her ikisinide başariyla geçtim.1.si 95 ,2.cisi 90 puan 4 yıl aradan sadece 15 gūnluk kursla geçtim.Birçok tanıdık ve akrabalarimda yine onun sayesinde şuan yurtdışındalar.birçogų ilkokul mezunu ve 40 yaş üzeri olmasina ragmen hepsi sinavi başariyla geçti.GÖZDE hocayı herzaman minnetle anıyoruz.Kendisine birkez daha kendim ve tüm arkadaşlarim adına şūkranlarimizi sunuyorum.Seninle gurur duyuyoruz.

Özlem ÇETİNAile Birleşimi Öğrencisi

Gözde hoca sayesinde %100 telc geçme garantili kurs 🙂

Berk YILDIRIMTOBB ETÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü