Mesleki Almancaya yönelik tıp, mühendislik, hukuk, finans, alanlarında ders alıp memnun olan öğrencilerimiz.

Almanca zor ve tekrar gerektiren bir dildir ogrenenin yetenegi dışında ogreten de cok onemli. Gözde Hoca ve Cengiz Hoca bu konuda son derece vizyon sahibi, ogrencisini hemen tanıyan cozum odaklı profesyoneller. Her ogrencisinin en yüksek notu alması icin herseyi yapiyorlar. Daha iyi bir eğitim almak isteyenler Almanya’ya gitsin Türkiye’de bu kadar odakli calisan baska kurs yok. Bu zorlu surecte bile herkes magduriyet yasarken biz yasamadik . Hocalarima tesekkurlerimi, sevgilerimi ve saygilarimi sunarim.

Aslıhan TUYGUN

Öncelikle Gözde Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim. Neredeyse sıfırdan başladığım Almanca Öğrenme serüveninde Cengiz Hocamla ikisi hiç bir yardımı ve desteği esirgemediler. Bir dersaneden çok sıcak bir arkadaş ve aile ortamında zaten zor olan Almancayı sevdirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile kendilerine güvenebileceklerini söyleyebilirim. TEKRARDAN HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

AHMET ŞAHBAZ

Sayenizde çok kısa bir sürede Almanca temelini oluşturdum ve yine bu kısa sürede sınavda iyi bir sonuç aldım. Dersler hem zevkli hem eğitici bir şekilde ilerliyor şiddetle tavsiye ederim…

Alkım AKTAŞA1,A2,B1 Öğrencisi

Önce temel seviyede bir Almancam olması için eğitime başlasak da hem Gözde Hoca’nın verdiği eğitimi görüp Almancayı sevdim, hem de Korhan hoca ve diğer tüm öğretmenlerin öğrencilere yaklaşımları sonucu samimi ve arkadaşça ortamı görüp daha ileri seviyelere de devam etmek istedim. 2 ay gibi kısa sürede A1, A2 seviyesine geldim, Mesleğime çok yararlı olacağını düşündüğüm Almancanın B1 ve B2 seviyelerini de bitirdim. Bu süreçte birçok şey paylaştık. Bana olduğunuz her türlü destek için size teşekkür ederim. Almanca öğrenmek için hiç düşünmeden gidebileceğiniz Ankarada’ki en doğru adres.

Seyfi Yiğit ŞahinA1,A2,B1,B2 Öğrencisi. Çankaya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu, İnşaat Mühendisi.