Aile Birleşimi sınavına hazırlanıp, sertifikalarını almış öğrencilerimiz.

Selam.Ben 5 yıldır aile birleşiminden Almanya,da ikamet etmekteyim.Almanca A1 belgesini Gözde hoca sayesinde yuksek başarıyla aldım.eşimin şartlarindan dolayı 4 yıl arayla 2 kez sınava girdim her ikisinide başariyla geçtim.1.si 95 ,2.cisi 90 puan 4 yıl aradan sadece 15 gūnluk kursla geçtim.Birçok tanıdık ve akrabalarimda yine onun sayesinde şuan yurtdışındalar.birçogų ilkokul mezunu ve 40 yaş üzeri olmasina ragmen hepsi sinavi başariyla geçti.GÖZDE hocayı herzaman minnetle anıyoruz.Kendisine birkez daha kendim ve tüm arkadaşlarim adına şūkranlarimizi sunuyorum.Seninle gurur duyuyoruz.

Özlem ÇETİNAile Birleşimi Öğrencisi

Kısa süre de sayenizde mükemmel bi Almanca öğrendim, Start Deutsch 1 kazandım her zaman çok güleryüzlü ve anlayışlıydınız. 8 yıl geçmesine rağmen hala iletişim halindeyiz, ve çok yardımcı oldunuz şuan aile birleşimi yaparak Almanya’ya geldiysem bu Gözde hocam sayesinde oldu kesinlikle işinizde ki başarınız ve karakterinizin güzelliği ölçülemez Hocam iyiki varsınız iyiki sizi tanımışım.

Ich kenne sie es über 8 Jahre, sie ist immer hilfreich und sehr freundlich+nett!
Sie ist perfekt für fremdsprache 🌹🌹

Yeliz SİRELAile Birleşimi Öğrencisi

Ben 2012 yılında Gozde Sukuroglu hocamizla tanistim ve bana her konuda yardimci oldu dogru bilgileriyle beni yonlendirdi onun sayesinde a1 almanca zertifikatini kazandim onun emegi icin ona col tesekur ederin 😊❤❤

Sevda YILDIZWorms - Deutschland

Merhaba bana almancayi sevdiren hocam. sizi cok seviyorum. Almancayi bana sevdirdiginiz icin size minnettarm. Hem arkadas hem bir ögretmenn sıcakligini hep aldim sizden. Herzaman aklimdasiniz.Yeriniz herzamn ayri bende. Suanda sizden ders goren ogrencilerinizin yerinde olmak isterdm. 😘❤Internet siteniz hayirli olsun. Sizden ders alacak şansli arkadaslara basarilar diliyorum.👍🏻 Sizden daha iyi bir ögretmen arkadas kimse bulamaz❤Allaha Emanet olun Hocam.🌹

Derya GüçlüAile Birleşimi Öğrencisi

Hocam inaninki sizin bana ogrettiginiz almancayla duruyorum😃 Keske burda olsaydiniz ve daha da ilerisi için almancaya devam etseydik.Sizi Sevdigimi unutmayin. Sizi okadar sevdim ki sizin isminizini kizima koydum😃😘❤allaha emanet olun.

Güneş GüçlüAile Birleşimi Öğrencisi

Aldığım 1 aylık a1 almanca dersimde bana en iyi şekilde anlatan,sınava en iyi şekilde hazırlayan degerli öğretmenim ve değerli arkadaşıma sonsuz teşekkürler iyiki varsın.

Sevil OkçuAile Birleşimi Öğrencisi